KARNAWAŁOWY ZLOT NARCIARSKI w TYLICZU

Podsumowanie II ZLOT KAMPEROWY: KAMPERAMI NA NARTY 6-9 STYCZEŃ 2022

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

05.01 2022 Środa

Prawie 20 Załóg zjechało już w wieczorem 5go Stycznia oraz w nocy, tak aby można było od samego czwartkowego rana korzystać z białego szaleństwa. Przywitanie przez organizatora i rozdanie bonów na grilla, restauracji i zniżek na stok. Wieczorem tego dnia, była pierwsza nieplanowana wspólna integracja na placu kamperowym. Była muzyka i wspólne rozmowy do północy a nawet dłużej :) Zaczęło się robić zimno :) i widać było, że zima nie odpuszcza.

06.01.2022 Czwartek

Od rana białe szaleństwo na stoku narciarskim Master-Ski i przyjazdy kolejnych załóg przez cały dzień. Przywitanie przez organizatora i sprawy formalne. Od południa sypał śnieg, a mróz nie odpuszczał :) Wieczorem o 20:00 przywitała nas przy ognisku i grillu kapela góralska, która naprawdę skocznie i wesoło grała. Zaczęło mocno spać i wiać więc przenieśliśmy się do 22.15 do karczmy przy stoku. Nogi same rwały się do tańca przy takiej muzyce i cała grupa a było nas prawie 120 osób razem z dziećmi świetnie się bawiła. Kucharz na grillu przygotował pyszną kiełbasę z miejscowej wytwórni, piersi z kurczaka a do tego było piwo i grzaniec :) Najmłodsi mieli do wyboru napoje bezalkoholowe. Po imprezie góralskiej, część grupy udała się na zasłużony odpoczynek a część z Nas bawiła się do 2 w nocy przy ognisku nad rzeką gdzie mamy nasz plac kamperowy. Trunków, dostarczonych przez Zlotowiczów nie zabrakło i tych zimnych i ciepłych :)

07.01.2022 Piątek

Od rana przywitał nas zimne powietrze i piękne słońce. Cieszyliśmy oczy białą okolicą. Sypał śnieg dzień wcześniej kilka godzin i czarne pola po roztopach noworocznych zaśnieżyły się bielą :) Pięknie to wyglądało :) szczególnie jeżdżąc na nartach i deskach na kilku mega dobrze przygotowanych trasach. Najmłodsi korzystali z małego stoku na tz: jabłuszka, sanki i inne pojazdy do zjazdu jak foliowe duże worki :) Wieczorem o 20.30 była już przygotowana na naszą wyłączność gospoda na stoku, stół ustawiony w literę F tak abyśmy byli jednością i moglibyśmy się integrowała przy piciu grzańców, piwa i innych skocznych alkoholi oraz pysznych posiłkach jak żurek, bigos, kiełbaska czy kurczak. Grał dla nas DJ Grzegorz, a zaczął od rozbawienia Naszych Dzieciaków :) były kaczuszki i inne dziecięce znane każdemu piosenki. Około 22giej z udziałem publiczności losowaliśmy nagrody takie jak: karnety narciarskie całodniowe i kilku godzinne, gry karty MDR gry oraz jazdy ratrakiem. Losowanie było również zniżek 200zł na kolejne zloty :) Bawiliśmy się do 2 w nocy. Jak się bawiliśmy widzicie na filmikach z tego zlotu. Szkoda, że ta noc tak szybko się skończyła.

08.01.2022 Sobota

Część z Nas od 8 rano jeździła na nartach i deskach. Około 11stej już było tyle ludzi na stoku, że warto było odpocząć przed nocną jazdą na stoku i naszą kolejną imprezą w gospodzie. Stok był popołudniu ratrakowowany a czynny był do 22giej. Spotkaliśmy się wszyscy wieczorem o 20:30, każdy uczestnik który chciał się bawić razem z Nami przed wejściem do karczmy robił pajacyka co sprawiło dużo uśmiechu na ustach :) i radości, gdyż część z Nas miało jeszcze narty na nogach :) i powiem szczerze był to fajny pomysł aby rozbawić towarzystwo. DJ dawał czadu z dziećmi i tak dobierał muzykę aby każdy się przy niej świetnie bawił. Utwory: Pociąg i Żabka to klasyka, która sprawia że duży i mały chce się śmiać i tańczyć :) Mieliśmy też urodziny dwojga uczestników co spowodowało dodatkowe powody do wspólnego śpiewania i zabawy. 22ga krótkie przemówienie do gości organizatora a o 22:30 fantastyczny pokaz sztucznych ogni i jazdy ratrakiem po stoku aż do północy. Goście po 23ciej udawali się pomału na odpoczynek przed jutrzejszymi wyjazdami.

8.01.2022 Niedziela

Ponad połowa ekipy wyjechała do 12 a pozostali do 16stej. Pojedyncze załogi, które nie miały nawet 8 godzin drogi do domu cieszyły się jeszcze białym szaleństwem do wieczora, ba nawet kilka załóg zostało na cały poniedziałek :).

Każdego osobiście pożegnał organizator Adam Soczewka. Szkoda, że tak szybko to się zawsze kończy...

W czasie całego zlotu były różne sytuacje jak zamrożone odpływy czy rurki z wodą w kamperach gdzie niby przystosowania do zimowych warunków takich sytuacji nie powinno być. Kończył się gaz lub zawieszały się piece ogrzewania  Trzeba było nawzajem sobie pomagać i ratować się z opresji. Udało się praktycznie w 100% rozwiązać wszystkie problemy uczestników  Mieliśmy dużo czasu na rozmowy o zimowym caravaningu i o przystosowaniu się i kamperów do takich zimowych warunków :). Zimowy caravaning = trzeba się do niego przygotować.

Do zobaczenia na kolejnych zlotach i DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z WAS za taką EXTRA zabawę i za to że byliście razem z Nami mimo covidu i sytuacji jaka Nas otacza. Mam nadzieję, że się dobrze bawiliście i mega miło było Was poznać :)

Zapraszamy na kolejne zloty: w Styczniu i Lutym.

Mamy też plany zlotów w Marcu, jednak tutaj czekamy na to co zaplanuje nam pogoda :)

Opinie naszych klientów:

Byłem na drugim złocie kamperowym w Tyliczu, powiem szczerze baaaardzo fajni ludzie oraz atmosfera. Niezła także organizacja imprezy , polecam każdemu !!!

Opublikowany przez Leszka Janczewskiego Wtorek, 11 stycznia 2022

Super zlot i świetna atmosfera . Można pojeździć na nartach a wieczorem dobrze się bawić w Super towarzystwie . Byłem pierwszy i na pewno nie ostatni raz . Polecam serdecznie . 🖐

Opublikowany przez Jacka Bieszczad Wtorek, 11 stycznia 2022

Byliśmy pierwszy raz na takim złocie kamperowym. Wszystko super przygotowane. Wspaniała atmosfera, nowe doświadczenia,...

Opublikowany przez Ewę Król Środa, 12 stycznia 2022

Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Impreza świetnie zorganizowana z wieloma atrakcjami. Oprócz fantastycznych nowo poznanych ludzi i dobrej zabawy mnóstwo gratisów i zniżek na atrakcje. Polecam.

Opublikowany przez Tomasza Sanecznika Poniedziałek, 10 stycznia 2022

ZOBACZ WSZYTSKIE OPINIE »