III ZLOT: KAMPERAMI NA NARTY 27-30 Styczeń 2022

Relacja z III ZIMOWY ZLOT KAMPERAMI i PRZYCZEPAMI w TYLICZU w dniach 27 - 30 Styczeń 2022 roku

ZOBACZ WYDARZENIE NA fb »

Był to trzeci zimowy zlot narciarki w Tyliczu w Centrum Narciarstwa Master-Ski. Zaczęliśmy Naszą zabawę już w Czwartek 27 Stycznia, i mieliśmy więcej czasu na białe szaleństwa i bawiliśmy się tam do Niedzieli 30 Stycznia. Część załóg przyjechała wieczorem w środę 26 Stycznia i została nawet do wtorku.
Tradycyjnie mieliśmy wyśmienitą zabawę, zespół góralski na żywo, DJ Grzegorza. Były też tańce w karczmie przy ogniskach prawie do rana. Z atrakcji innych mieliśmy jazdę ratrakiem, pokaz sztucznych ogni i nagrody za udział w balu przebierańców.

III ZLOT ZIMOWY był pod hasłem:
KARNAWAŁ, ZABAWA, PRZEBRANIA i NARTY

CZWARTEK 27.01.2022r.
Uczestnicy przyjeżdżali na zlot i byli witani przez organizatora gdzie każda ekipa dostawała bony na restauracje, ognisko, grzańce, grilla, rabaty na karnety na stok. Dzień był dniem szaleństw na stokach narciarskich, wspólnej integracji w mniejszych grupkach. Wieczorem około godziny 20:30 czekała nas ZABAWA w GOSPODZIE przy tanecznej i skocznej muzyce DJ Grzegorza do 02:00 w nocy. Pierwsze dwie godziny grana była muzyka dla dzieci a animator bawił nasze najmniejsze pociechy. Część z Nas przeniosła się z karczmy w nocy na ognisko na placu camperowym, gdzie czekał na nas grill i muzyka.

Gospoda była dla Nas na wyłączność, stoły zintegrowane, miejsce na tańce oraz pyszne serwowane jedzenie w karczmie jak: bigos, żurek, kiełbasa i kurczak z grilla, piwo, grzańce, napoje bezalkoholowe. Oczywiście każdy z Nas kupował w karczmie alkohole oraz miał swoje nalewki 

PIĄTEK 28.01.2022r.
Po fajnej imprezie cały dzień jeździliśmy na stoku i korzystaliśmy z całej infrastruktury ośrodka narciarskiego. Wieczorem czekał na Nas BAL PRZEBIERAŃCÓW i znowu tańce, hulańce i jedzenia tyle że nie dało się tego przejeść Większość z Nas się fajnie poprzebierała, a w nagrodę za taką zabawę uczestnicy dostawali nagrody od Master-SKI oraz CamperyASONE, gry planszowe MDR, Icamp oraz innych firm wspierających nasze zloty kamperowe. Bal przebierańców zakończyliśmy dopiero nad ranem przy ognisku na placu kamperowym.

SOBOTA 29.01.2022r.
Pogoda dopisywała, śnieg, mróz co sprawiało że białe szaleństwa na stoku trwały od rana do wieczora. Wszyscy się doskonale ze sobą integrowali i bawili. Wieczorem czekała na nas zabawa przy ognisku na stoku narciarskim oraz góralska kapela na żywo. Ten wieczór tak szybko się nie skończył. Pokaz sztucznych ogni o 22:40 a po nim mieliśmy jazdę ratrakami dla małych i dużych uczestników zlotu. Oczywiście znowu było tyle jadła i picia, że nasze brzuchy były pełne. Szkoda że był to ostatni taki wieczór tego cztero dniowego zlotu. W niedzielę trzeba było wracać do domu.

Niedziela 30.01.2022r.
Wiele załóg nadal cieszyło się piękna pogodą i białymi szaleństwami a część załóg ruszyło w kierunku domków. Pożegnania każdego z uczestników i obiecanie, że za rok również się widzimy w MASTER-SKI

KOSZTY takiego zlotu to za 1 Ekipę/kampera: 990zł w cenie tej uczestnicy otrzymywali:

Miejsce na kampery pod stokiem 4 dni lub dłużej.
10% rabatu na karnety narciarskie Master-Ski
10 bonów po 25.00zl do karczmy ( 250zł )
12 bonów na grilla: kiełbaska, kurczak, bigos, żurek
12 bonów na napoje przy grillu: grzańce, piwo, soki
3 x ognisko
3 x gospoda na wyłączność dla naszej grupy
1 x zespół góralski na żywo 2h
2 x DJ (DiDżej)
1 x pokaz fajerwerków
3 x kupony 50% zniżki na pobyt dla całej załogi na wybranych campingach na weekend lub do 7 dni.
przyłącze do prądu
zrzut szarej wody ( na placu zlotu )
zrzut WC ( na placu zlotu do ToiToi )
pobór wody czystej ( z toalet przy stoku )

Opinie naszych klientów:

Byliśmy pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Impreza świetnie zorganizowana z wieloma atrakcjami. Oprócz fantastycznych nowo poznanych ludzi i dobrej zabawy mnóstwo gratisów i zniżek na atrakcje. Polecam.

Opublikowany przez Tomasza Sanecznika Poniedziałek, 10 stycznia 2022

Byłem na drugim złocie kamperowym w Tyliczu, powiem szczerze baaaardzo fajni ludzie oraz atmosfera. Niezła także organizacja imprezy , polecam każdemu !!!

Opublikowany przez Leszka Janczewskiego Wtorek, 11 stycznia 2022

Zlot w Tyliczu należy zaliczyć do mega udanych! Super klimat, atmosfera, ludzie. Organizator spisał się w 100% p.s....

Opublikowany przez Marcina Żmudę Poniedziałek, 10 stycznia 2022

Byliśmy na ostatnim zlocie w Tyliczu i było super. Atmosfera rewelacja, możliwość poznania ludzi z tą samą zajawką, wymiana doświadczeń, extra 👍👍👍.

Opublikowany przez Grzegorza Jastrzębskiego Poniedziałek, 10 stycznia 2022

ZOBACZ WSZYTSKIE OPINIE »